logo Facebook

 


ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW
I OBEJRZENIA NASZEJ WYSTAWY KTÓRA ZNAJDUJE SIĘ W SWARZĘDZU NA
ul. ŻWIRKI I WIGURY 24
CZYNNE
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
W GODZ.8.00-16.00


Wystawa producenta legowisk Swarzędz

HAPY DOG Robert Gizara
Leśnej Polanki 22
62-020 Rabowice
REGON: 301523498
NIP: 777-135-59-40
Mbank 77 1140 2004 0000 3702 6497 3340

POLITYKA PRYWATNOŚCI


CHART – legowiska dla dużych psów

Poniżej prezentujemy znakomite legowisko dla dużego psa o niezliczonej liczbie zalet. Użycie przyjaznych zwierzętom materiałów sprawia, że pies bardzo chętnie sam wchodzi pod kocyk z miłego i ciepłego pluszu. Co więcej, spód materacyka z mocnego wodoodpornego materiału nie łapie sierści, dzięki czemu właściciel nie musi co chwila sprzątać kojca po swoim pupilu. Proponowane rasy dla rozmiaru XXL: CHART – WHIPPET, a zatem psy, które lubią ciepło. Nasze legowiska dla dużych psów to gwarancja mnóstwa wygody i efektywnego wypoczynku.

Legowiska dla dużych psów – cechy

Proponowane legowisko dla dużego psa wykonane jest w innowacyjnej technologii. Przede wszystkim pokrowiec jest całkowicie rozbieralny z całego legowiska, co stwarza możliwość swobodnego prania (wszystkie gatunki materiałów w 30 stopniach). Istnieje też możliwość dobrania koloru pokrowca do barwy sierści pupila. Tego typu legowiska dla dużych psów są dla nich ponadto niezwykle wygodne. Pies sam wybiera, czy chce być przykryty i sam wchodzi sobie pod kocyk z MIŁEGO PLUSZU, kiedy jest zimno lub kładzie się na górze legowiska, jeśli jest gorąco.

Na tym jednak nie koniec – legowiska dla dużych psów są tak zaprojektowane, żeby cieszyły również właścicieli czworonogów. Otóż estetycznie wykonane projekty doskonale wpasowują się w przestrzeń każdego domu. Dzięki możliwości wyboru różnych kolorów tego akcesorium bardzo łatwo można wkomponować je w wystrój wnętrza. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest to, żeby legowiska były dopasowane zarówno do potrzeb psów, jak i ich właścicieli. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

ROZMIAR XL 90x90 cm 150 zł
ROZMIAR XXL 110x110 cm 190 zł

WYSYŁKA KURIEREM:
płatność przelewem: 16 zł; za pobraniem: 20 zł

 

nr. 1


CZARNA ECO SKÓRA Z GRAFITOWYM PLUSZEM bardzo miły i ciepły materiał

Legowisko Chart dla dużego psa - czarna eco skóra z grafitowym pluszem

 

nr. 2


BIAŁA ECO SKÓRA Z JASNO POPIELATYM PLUSZEM bardzo miły i ciepły materiał

Legowisko Chart dla dużego psa - biała eco skóra z jesno popielatym pluszem

 

nr. 3


GRAFITOWA ECO SKÓRA Z CZARNYM PLUSZEM bardzo miły i ciepły materiał

Legowisko Chart dla dużego psa - grafitowa eco skóra z czarnym pluszem
Legowisko chart wymiary

Pies sam wybiera czy chce być przykryty i sam wchodzi sobie pod kocyk z miki kiedy jest zimno lub kładzie się na górze legowiska jeśli jest gorąco

POKROWIEC CAŁKOWICIE ROZBIERALNY Z CAŁEGO LEGOWISKA